Hotel Rohanov

O nás

Vše o nás v kostce

Areál Hotel Rohanov najdete v klidné malebné vesničce jménem Lhota nad Rohanovem v šumavském podhůří na východním svahu hory Javorník (1.065 m n.m.).  Náš hotel se nachází v těsném sousedství lesů, vyhlídek a turistických stezek (v zimě udržovaných běžeckých tras a lyžařských sjezdovek) stranou od většího turistického ruchu. Oblast je vyhledávaná k ozdravným pobytům díky svému čistému vzduchu a prostředí.

Hotel nabízí podmínky vhodné pro sportovní soustředění, školení, vzdělávací a jiné kurzy, nebo mimo jiné jako základnu pro školní i rodinné výlety po Šumavě a okolí. Součástí hotelu je velký areál plný zeleně ve kterém můžete relaxovat a nabírat nové síly, nebo si můžete zpříjemnit chvilky oddechu posezením v hotelové restauraci. Nové multifunkční hřiště s umělým povrchem poskytuje dostatečný prostor pro aktivní sportovní vyžití.

V rekreační areálu Hotelu Rohanov se můžete ubytovat v 1– 5 lůžkových pokojích, rodinných apartmánech, v jednom z 11 bungalovů pro 5 osob nebo ve stanech Tee-pee pro 20 osob.

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Ke stažení - Katalog areálu hotelu Rohanov

pdfhotelRohanovLetacek.pdfvelikost: 1,99MB

Vážíme si přírody

Vážíme si přírody a proto je areál hotelu vytápěn ekologicky, tepelnými čerpadly vzduch-voda značky AC HEATING.