Podstatné informace o nás

Šumava vás láká!

Areál hotelu Rohanov najdete v klidné malebné vesničce jménem Lhota nad Rohanovem v šumavském podhůří na východním svahu hory Javorník (1.065 m n.m.). Hotel leží v těsném sousedství lesů, vyhlídek a turistických stezek (v zimě udržovaných běžeckých tras a lyžařských vleků) stranou od většího turistického ruchu. Oblast je vyhledávaná k ozdravným pobytům díky svému čistému vzduchu a prostředí.

Hotel Rohanov

Naše služby

Ubytování

V rekreačním areálu Hotelu Rohanov si můžete vybrat ubytování v 1 - 5 lůžkových pokojích, ve vybavených bungalovech nebo stanech Teepee. K dispozici jsou i tři rodinné apartmány pro 5, 7 nebo 9 osob. 

Více

Restaurace

Naše restaurace nabízí celou řadu vyhlášených jídel a gastronomických specialit z české i světové kuchyně. Kuchaři používají pro přípravu jídel i čerstvé regionální potraviny. Lze využít denní nabídky – snídaně, svačiny, obědy, večere. Po dohodě je možné připravit speciální jídelníček, jídelníčky na míru, rauty, grilování, zabijačku, opékání špekáčků apod.

Více

Sport v hotelu

Náš hotel nabízí podmínky vhodné pro sportovní činnost. Součástí hotelu je velký areál plný zeleně ve kterém můžete relaxovat nebo nové multifunkční hřiště s umělým povrchem.

Více

Rezervace

Pokud chcete mít jistotu, že ve Vámi vybraném termínu budeme mít pro Vás volné místo, neváhejte a rezervaci proveďte v dostatečném předstihu. Lze využít rezervační formulář nebo zavolat na recepci či kontaktní osoby hotelu. 

Více

Řekli o nás

Potřebovali jsme k našemu firemnímu školení pěkné ubytování s dobrou kuchyní a možností volnočasového sportování. Váš hotel naše přání nadmíru splnil. Moc děkujeme.

Jana Šťastná, Jednatelka firmy Kspol.

Velice děkuji za učitelský sbor i naše žáky. Velice jsme se si u Vás užili. Určitě Vás budeme doporučovat dalším školám i soukromě. Přeji Vám hodně klientů.

Jan Kodeš, Řediltel ZŠ

Novinky

ŠMUCLERMOTOCAMP 2018

ŠMUCLERMOTOCAMP 2018

Víkendová akce pro motorkáře na hotelu Rohanov - 22. - 24. 6. 2018
https://www.smucler.cz/moto-camp/

Více
HLEDÁME NOVÉ POSILY DO TÝMU HOTELU ROHANOV

HLEDÁME NOVÉ POSILY DO TÝMU HOTELU ROHANOV

JSI KUCHAŘ, ČÍŠNÍK ČI MANAGER?
Hotel Rohanov hledá nové kolegy na pozici provozní hotelu, číšník/servírka, kuchař/kuchařka!
Více informací Ing. Andrea Mládková, e-amil: amladkova@hotel-rohanov.cz, tel. +420 736 626 654

Více
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2018

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2018

Šťastný nový rok, pevné zdraví, mnoho štěstí a radosti Vám všem přejeme z hotelu Rohanov.

Více