Podstatné informace o nás

Šumava vás láká!

Areál hotelu Rohanov najdete v klidné malebné vesničce jménem Lhota nad Rohanovem v šumavském podhůří na východním svahu hory Javorník (1.065 m n.m.). Hotel leží v těsném sousedství lesů, vyhlídek a turistických stezek (v zimě udržovaných běžeckých tras a lyžařských vleků) stranou od většího turistického ruchu. Oblast je vyhledávaná k ozdravným pobytům díky svému čistému vzduchu a prostředí.

Hotel Rohanov

Naše služby

Ubytování

V rekreačním areálu Hotelu Rohanov si můžete vybrat ubytování v 1 - 5 lůžkových pokojích, ve vybavených bungalovech nebo stanech Teepee. K dispozici jsou i tři rodinné apartmány pro 5, 7 nebo 9 osob. 

Více

Restaurace

Naše restaurace nabízí celou řadu vyhlášených jídel a gastronomických specialit z české i světové kuchyně. Kuchaři používají pro přípravu jídel i čerstvé regionální potraviny. Lze využít denní nabídky – snídaně, svačiny, obědy, večere. Po dohodě je možné připravit speciální jídelníček, jídelníčky na míru, rauty, grilování, zabijačku, opékání špekáčků apod.

Více

Sport v hotelu

Náš hotel nabízí podmínky vhodné pro sportovní činnost. Součástí hotelu je velký areál plný zeleně ve kterém můžete relaxovat nebo nové multifunkční hřiště s umělým povrchem.

Více

Rezervace

Pokud chcete mít jistotu, že ve Vámi vybraném termínu budeme mít pro Vás volné místo, neváhejte a rezervaci proveďte v dostatečném předstihu. Lze využít rezervační formulář nebo zavolat na recepci či kontaktní osoby hotelu. 

Více

Řekli o nás

Potřebovali jsme k našemu firemnímu školení pěkné ubytování s dobrou kuchyní a možností volnočasového sportování. Váš hotel naše přání nadmíru splnil. Moc děkujeme.

Jana Šťastná, Jednatelka firmy Kspol.

Velice děkuji za učitelský sbor i naše žáky. Velice jsme se si u Vás užili. Určitě Vás budeme doporučovat dalším školám i soukromě. Přeji Vám hodně klientů.

Jan Kodeš, Řediltel ZŠ

Novinky

SVATOMARTINSKÉ MENU 17. - 19. listopadu 2017

SVATOMARTINSKÉ MENU 17. - 19. listopadu 2017

O víkendu 17. - 19. listopadu 2017 vás zveme na Svatomartinské menu do naší hotelové restaurace!

Více
DOMÁCÍ PIZZA A HAMBURGERY

DOMÁCÍ PIZZA A HAMBURGERY

Kuchaři hotelu Rohanov připravili pro klienty domácí pizzu a hamburgery.
Přijďte ochutnat do hotelové restaurace 11 druhů pizz a 4 druhy hamburgerů.
Pizzy i hamburgery také rozvážíme.
Tel. + 420 602 550 920

Více
Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

Víkendová akce v hotelu Rohanov - Mikulášská nadílka firmy AC HEATING

Více