Podstatné informace o nás

Šumava vás láká!

Areál hotelu Rohanov najdete v klidné malebné vesničce jménem Lhota nad Rohanovem v šumavském podhůří na východním svahu hory Javorník (1.065 m n.m.). Hotel leží v těsném sousedství lesů, vyhlídek a turistických stezek (v zimě udržovaných běžeckých tras a lyžařských vleků) stranou od většího turistického ruchu. Oblast je vyhledávaná k ozdravným pobytům díky svému čistému vzduchu a prostředí.

Hotel Rohanov

Naše služby

Ubytování

V rekreačním areálu Hotelu Rohanov si můžete vybrat ubytování v 1 - 5 lůžkových pokojích, ve vybavených bungalovech nebo stanech Teepee. K dispozici jsou i tři rodinné apartmány pro 5, 7 nebo 9 osob. 

Více

Restaurace

Naše restaurace nabízí celou řadu vyhlášených jídel a gastronomických specialit z české i světové kuchyně. Kuchaři používají pro přípravu jídel i čerstvé regionální potraviny. Lze využít denní nabídky – snídaně, svačiny, obědy, večere. Po dohodě je možné připravit speciální jídelníček, jídelníčky na míru, rauty, grilování, zabijačku, opékání špekáčků apod.

Více

Sport v hotelu

Náš hotel nabízí podmínky vhodné pro sportovní činnost. Součástí hotelu je velký areál plný zeleně ve kterém můžete relaxovat nebo nové multifunkční hřiště s umělým povrchem.

Více

Rezervace

Pokud chcete mít jistotu, že ve Vámi vybraném termínu budeme mít pro Vás volné místo, neváhejte a rezervaci proveďte v dostatečném předstihu. Lze využít rezervační formulář nebo zavolat na recepci či kontaktní osoby hotelu. 

Více

Řekli o nás

Potřebovali jsme k našemu firemnímu školení pěkné ubytování s dobrou kuchyní a možností volnočasového sportování. Váš hotel naše přání nadmíru splnil. Moc děkujeme.

Jana Šťastná, Jednatelka firmy Kspol.

Velice děkuji za učitelský sbor i naše žáky. Velice jsme se si u Vás užili. Určitě Vás budeme doporučovat dalším školám i soukromě. Přeji Vám hodně klientů.

Jan Kodeš, Řediltel ZŠ

Novinky

HLEDÁME NOVÉ POSILY DO TÝMU HOTELU ROHANOV

HLEDÁME NOVÉ POSILY DO TÝMU HOTELU ROHANOV

JSI KUCHAŘ, ČÍŠNÍK ČI MANAGER?
Hotel Rohanov hledá nové kolegy na pozici provozní hotelu, číšník/servírka, kuchař/kuchařka!
Více informací Ing. Andrea Mládková, e-amil: amladkova@hotel-rohanov.cz, tel. +420 736 626 654

Více
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2018

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2018

Šťastný nový rok, pevné zdraví, mnoho štěstí a radosti Vám všem přejeme z hotelu Rohanov.

Více
VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ

VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ

Darujte svým blízkým originální vánoční dárek - DÁRKOVÝ POUKAZ NA POBYT NA HOTELU ROHANOV.
Stanovte si určitou hodnotu, kterou by měl darovaný pobyt mít a my pro Vás připravíme vánoční dárkový poukaz právě v této hodnotě.
V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: jcihova@hotel-rohanov.cz nebo na tel. č. +420 775 701 612.

Více